8 dagen voorjaar op Tenerife - Reisburo Vakantie & Zorg 8 dagen voorjaar op Tenerife

8 dagen voorjaar op Tenerife

10 t/m 17 mei 2025

8 dagen voorjaar op Tenerife

Zon, zee en zwembad in het voorjaar op op Tenerife!

Tenerife is het grootste eiland van de Canarische eilanden. Tenerife is het eiland van de zon en de zee, maar ook van de bekende vulkaan ‘El Teide’, de nationale trots van Tenerife. Het zuiden van het eiland, waar wij naar toe gaan, staat bekend als zonbestemming en is erg toeristisch. Er is daar een mooie boulevard met veel winkeltjes en terrasjes. De Canarische Eilanden hebben een subtropisch klimaat. Dat betekent dat het in de maand november lekker warm is!

Op ongeveer een kilometer afstand van het hotel ligt het rolstoeltoegankelijke strand Playa de las Vistas, daar liggen vlonders, er is een toegankelijke kleedruimte en toegang via een helling. Meestal zijn er overdag Lifeguards aanwezig die je assisteren als je wilt zwemmen in zee.

Wil jij ook genieten van het zonnetje in het voorjaar op Tenerife?

8 dagen voorjaar op Tenerife

10 t/m 17 mei 2025

incl. 1 excursie.

zorgvakantie Tenerife

Wat gaan we doen op Tenerife?

We gaan genieten van de warmte en de zon. Wat is er fijner dan zonder jas flaneren langs de boulevard, een terrasje te pakken en natuurlijk een ijsje te eten.

Naar het strand? natuurlijk! Er is een toegankelijk strand waar je met je rolstoel tot bijna aan de waterlijn kunt komen en meestal is er een team lifeguards dat je met een speciale rolstoel in zee helpt zodat je heerlijk in de warme zee kunt zwemmen. Vergeet je badpak niet!

We maken natuurlijk ook een excursie, we kunnen een mooie rondrit maken over het eiland of bijvoorbeeld naar de Vulkaan ‘El Teide’. Ben jij wel eens boven op een vulkaan geweest?

Kurhotel Marysol

We logeren in Kurhotel Marysol in Los Cristianos, in het zuiden van dit heerlijke eiland. Dit hotel heeft liften en loophellingen voor als je geen trappen kunt lopen. Het hotel ligt ongeveer 15 minuten lopen van de zee en de boulevard. Je bent dus snel op het strand!

Het hotel heeft 2 grote zwembaden en nog een kleiner zwembad. Het verwarmde (32ª C) zwembad is voorzien van jacuzzi’s, massagejets, whirlpool, waterval en nekdouches. Het 2e grote zwembad heeft een watertemperatuur van ca. 20ºC-25ºC en is meer geschikt voor sportieve gasten. Ook als je niet of niet zo goed kunt lopen kun je zwemmen, er is namelijk een lift om in het zwembad te gaan.

Je hebt hier lekker een eigen kamer, je hoeft de kamer niet te delen, maar dat mag wel. Je kamer heeft een heerlijk bed en een fijne eigen badkamer. Ook een kluisje is aanwezig.

Prijsinformatie

8 dagen voorjaar op Tenerife – 10 t/m 17 mei 2025

Intensieve zorg: € 3.999,- p.p.

Lichte zorg: € 3.129,- p.p.

Reisgenoot zonder zorg: € 2.429 ,- p.p.

Toeslag eenpersoonskamer: € 299,-

Beschikbaarheid: volgeboekt

Minimale deelname: 4 reizigers.

Inclusief: Verblijf in Kurhotel Marysol o.b.v. halfpension, lunches, gezamenlijke consumpties, 1 excursie, vliegtickets, luchthaventransfers op Tenerife, bagagevervoer (1 stuk, max. 20kg), fotoboek, zorg en begeleiding.

Exclusief: Reis- en annuleringsverzekering, overige consumpties, alcoholische drankjes, persoonlijke uitgaven, toeristenbelasting, vervoer naar en van Schiphol Airport, bijdrage GGTO (€ 9,- p.p.), bijdrage calamiteitenfonds (€ 2,50), reserveringskosten (€ 38,50), evt. huur hulpmiddelen.

Reisdocument: Paspoort of ID-kaart.

Opstapplaatsen: Schiphol Airport.

Belangrijke informatie:
– Je ontmoet het begeleidingsteam op Schiphol, vanaf aankomst op Schiphol word je ondersteund.
– Bij aankomst op Tenerife staat de taxi klaar om je naar het hotel te brengen.
– Als je je rolstoel mee wilt nemen dan moet deze voldoen aan de eisen van de luchtvaartmaatschappij m.b.t. maximale afmetingen. Je rolstoel wordt alleen geaccepteerd door de meeste luchtvaartmaatschappijen als deze niet hoger is dan 85 cm. Is je rolstoel hoger, kijk dan eerst of bijv. de hoofdsteun eraf kan of de rugleuning neergeklapt kan worden. Lukt dit allemaal niet dan kunnen we evt. een rolstoel voor je huren op de plaats van bestemming.
– Wij vliegen meestal met Transavia, de toegestane afmetingen kun je vinden op de website van Transavia.

Vliegtijden (onder voorbehoud)
10 mei; vertrek Schiphol 14.35 uur.
17 mei; aankomst Schiphol 00.45 uur (Let op: Dit is al op 18 mei)

BOEKINGSFORMULIER

Ja, deze reis wil ik boeken:

Medicijnen die onder de Opiumwet vallen zijn bijvoorbeeld: slaapmiddelen, sterke pijnstillers of medicijnen bij ADHD. Je moet hiervoor zelf een verklaring aanvragen bij het CAK https://www.hetcak.nl/medicijnen-mee-op-reis/. Je moet de verklaring vóór aanvang van de reis opsturen naar Reisburo Vakantie & Zorg. Zonder deze verklaring kun je niet mee op reis.

Ik wil (ook) graag de volgende reis/reizen boeken:
Op welke manier mag ik de foto's gebruiken die tijdens een reis gemaakt worden?
(N.B. Zonder toestemming voor gebruik van beelden in het fotoboek, ontvang je ook geen fotoboek)
Heb je al een reis- en annuleringsverzekering?
Overige voorwaarden
1. U mag en kan de overeenkomst voor het begin van de pakketreis te allen tijde beëindigen tegen betaling van de beëindigingvergoeding. Meer informatie over de beëindigingsvergoeding kunt u vinden in onze annuleringsvoorwaarden in artikel nummer 9.
2. Indien de reis niet per wens van de reiziger loopt, dient deze tijdig tijdens de reis een klacht in te dienen. Voor meer informatie over onze klachtenprocedure, zie artikel 18 van de reisvoorwaarden.
3. De reispapieren worden 2 à 3 weken voor vertrek van de reis met u gedeeld, mits de reissom in zijn geheel is voldaan.


Ja, ik wil deze heerlijke reis boeken!

De combinatie van reisdiensten die u wordt aangeboden, is een pakketreis in de zin van Richtlijn (EU) 2015/2302. Bijgevolg kunt u aanspraak maken op alle EU-rechten die voor pakketreizen gelden. Reisburo Vakantie & Zorg is ten volle verantwoordelijk voor de goede uitvoering van de volledige pakketreis. Reisburo Vakantie & Zorg beschikt ook over de wettelijke verplichte bescherming om u terug te betalen en, indien het vervoer in de pakketreis is inbegrepen, te repatriëren ingeval zij insolvent wordt.

Meer informatie over basisrechten krachtens Richtlijn (EU) 2015/2302.

BEURSKORTING
BOEK NU

Van 20 t/m 31 maart ontvang je
€ 100,- korting per boeking!

Wacht niet langer en
boek je reis NU!